صفحه نخست » کشاورزی » کتاب آموزشی مشخصات ارقام سیب و گلابی تجارتی اروپا و آمریکا

کتاب آموزشی مشخصات ارقام سیب و گلابی تجارتی اروپا و آمریکا

کتاب مشخصات ارقام سیب و گلابی تجارتی اروپا و آمریکا

وضعیت: در حال فروش

وضعیت گارانتی: دارد

فرمت فایل: PDF

حجم فایل: 4.7 MB

تعداد صفحات: 76

ناشر: جهاد کشاورزی

»خریدار گرامی لینک دریافت فایل پس از پرداخت آنلاین، نمایش داده خواهد شد. در صورت نیاز راهنمای خرید را مطالعه فرمایید

 

کتاب آموزشی مشخصات ارقام سیب و گلابی تجارتی اروپا و آمریکا

در دنیای امروز صدها رقم سیب و گلابی وجود دارد که باغداران می توانند با توجه به شرایط منطقه خود نسبت به کشت و عرضه ارقام مورد نظر اقدام نمایند.

در این کتاب آموزشی مشخصات ۲۴ رقم سیب و ۱۲ رقم گلابی مورد نظر باغداران و خریداران، به ویژه در کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشد که از نظرتان می گذرد.

بدیهی است که نمی توان همه این ارقام را در همه مناطق، کشت و تولید نمود، بلکه بایستی بسته به شرایط اقلیمی محل، وضعیت بازار، علاقه مردم و خریداران فقط تعدادی از آن ها را که جزو ارقام تجارتی بازارپسند می باشند انتخاب و کشت نمود. چرا که حساسیت ها و مقاومت های هر کدام به شرایط خاص اقلیمی، آفات و امراض مختلف و همچنین دوری یا نزدیکی محل تولید نسبت به بازار مصرف و سایر مسائل نیز باید مد نظر قرار گیرد. علاوه بر آن به این امر توجه شود که ذائقه مصرف کنندگان مرتبا در حال تغییر یوده و به دنبال میوه های با طعم و مزه جدید و کیفیت بالاتر می باشند. مصداق این مقوله سیب رد و گلدن است که هم اکنون طرفداران کمتری در بین مصرف کنندگان داشته و جای خود را به ارقام جدیدتر با کیفیت و کمیت بالاتری داده اند.

بنابراین باغداران و تولیدکنندگان نیز بایستی به پیروی از بازار مصرف در باغ های جدیدالاحداث از ارقام جدیدتر و بازار پسندتر که در این کتاب نسبت به معرفی آن ها مبادرت گردیده استفاده نمایند.

کتاب مشخصات ارقام سیب و گلابی تجارتی اروپا و آمریکا

فهرست مطالب کتاب آموزشی :

ارقام سیب:

امپریال گالا

جاناگلد دکاستر

جاناگورد

ال استار

ال شوف

دیسکاوری

جیمز گریو

آیدارد

کریسپین

گلدن دلیشز ( ریندرز )

گلدن دلیشز ( اسموتی )

سامررد

فوجی

سانتانا

برابرن

ژوپیتر

کتی

الیز

فورچون

میچگلا

کوکس اورنج

امریکن مادر

اسپارتان

بونتی فول

 

ارقام گلابی:

کنفرنس

دویان دوکومیس

گورهام

لوئیزبون

کنگورد

بث ( بس )

بورهاردی

گلابی آسیایی

ویلیامز

وینتر نلیس

مرتون پراید

آن وارد

 

محصولات فروشگاه در زمینه گلابی

۱۷
No
Thumbnail
Detail,list
Thumbnail
کتاب الکترونیکی کاشت تا برداشت درخت گلابی Image
کتاب الکترونیکی کاشت تا برداشت درخت گلابی
۱۷,
۰,
,
کتاب الکترونیکی کاشت تا برداشت درخت گلابی,
کتاب الکترونیکی نقش تغذیه بهینه بر کنترل آتشک گلابی Image
کتاب الکترونیکی نقش تغذیه بهینه بر کنترل آتشک گلابی
۱۷,
۰,
,
کتاب الکترونیکی نقش تغذیه بهینه بر کنترل آتشک گلابی,
کتاب مشخصات ارقام سیب و گلابی تجارتی اروپا و آمریکا Image
کتاب مشخصات ارقام سیب و گلابی تجارتی اروپا و آمریکا
۱۷,
۰,
,
کتاب مشخصات ارقام سیب و گلابی تجارتی اروپا و آمریکا,
پکیج آموزشی پرورش مرکبات پکیج آموزشی پرورش شترمرغ پکیج آموزشی پرورش سیب پکیج آموزشی پرورش انگور پکیج آموزشی زراعت برنج پکیج آموزشی پرورش مرغ پکیج آموزشی زراعت گندم و جو پکیج آموزشی پرورش زنبور عسل پکیج آموزش گاوداری (سنتی و صنعتی) پکیج آموزشی زراعت پنبه پکیج آموزشی زراعت چغندرقند پکیج آموزشی زراعت سیب زمینی پکیج آموزشی پرورش زیتون پکیج آموزشی پرورش خرما پکیج آموزشی پرورش انار پکیج آموزشی زراعت ذرت پکیج آموزشی پرورش گردو پکیج آموزشی پرورش گوسفند و بز پکیج آموزشی زراعت زعفران پکیج آموزش آبیاری در کشاورزی پکیج آموزشی پرورش خیار پکیج آموزشی پرورش انبه پکیج آموزشی پرورش پسته پکیج آموزشی پرورش ماهی قزل آلا پکیج آموزش باغداری پکیج آموزشی ماشین آلات و ادوات کشاورزی پکیج آموزشی پرورش آلوئه ورا پکیج آموزشی پرورش نخود پکیج آموزشی پرورش گوجه فرنگی پکیج آموزشی پرورش گلابی پکیج آموزشی پرورش بادام پکیج آموزشی پرورش میگو پکیج جامع آموزش گلخانه داری پکیج آموزشی زراعت کلزا پکیج آموزشی زراعت پیاز پکیج آموزشی زراعت لوبیا پکیج آموزشی صنوبر کاری پکیج آموزشی زراعت چای پکیج آموزشی کودهای کشاورزی پکیج آموزشی زراعت آفتابگردان پکیج آموزشی راه اندازی آکواریوم و نگهداری ماهیان زینتی پکیج آموزشی پرورش آلو پکیج آموزشی فرآوری محصولات کشاورزی و دامی پکیج آموزشی کشت ارزن پکیج آموزشی پرورش اسب